Болсуновський Л.І.. - Воєнна історія (Навчальний посібник. Частина ІІ).

Название: Воєнна історія (Навчальний посібник. Частина ІІ).
Автор: кандидат воєнних наук, доцент Болсуновський Л.І., кандидат військових наук, професор Оленів М.В., кандидат історичних наук доцент Усатюк І.Ф.
Издательство: Військова академія м. Одеса, 2012, -332 с.
DJVU 4,07 Мб
Качество: сканированные страницы
Язык: украинский

Представлені матеріали за змістом можуть бути рекомендовані в якості навчального посібника щодо вивчення навчальної дисципліни «Історія війн та військового мистецтва» у вищих військових навчальних закладах. Зміст навчального посібника (Частина ІІ) складається з матеріалів, використаних з посібників «Воєнна історія», «Історії військового мистецтва», енциклопедичних видань, історичної літератури та інших інформаційних джерел. Перелік використаних інформаційних джерел приведено в кінці навчального посібника.

Початок корінного перелому у Великій Вітчизняній війні, як основної частини другої світової війни, за визнанням гітлерівських генералів Ганса Дерра, Тіппельськірх, Роммеля та союзників з антигітлерівської коаліції президента США Рузвельта, прем`єр-міністра Великобританії У.Черчилля, президента Франції генерала де-Голля було покладено розгромом військ фашистського блоку: Німеччини, Італії, Румунії та інших союзників німецько-фашистських союзників під Сталінградом. Вы уверены, что ссылка не рабочая?