Болсуновський Л.І.. - Воєнна історія (Навчальний посібник. Частина І).
Название: Воєнна історія (Навчальний посібник. Частина І).
Автор: кандидат воєнних наук, доцент Болсуновський Л.І., кандидат військових наук, професор Оленів М.В., кандидат історичних наук доцент Усатюк І.Ф.
Издательство: Військова академія м. Одеса, 2012, - 348 с.
DJVU 4,15 Мб
Качество: сканированные страницы
Язык: украинский

Представлені матеріали за змістом можуть бути рекомендовані в якості навчального посібника щодо вивчення навчальної дисципліни «Історія війн та військового мистецтва» у вищих військових навчальних закладах. Зміст навчального посібника (Частина І) складається з матеріалів, використаних з посібників «Воєнна історія», «Історії військового мистецтва», енциклопедичних видань, історичної літератури та інших інформаційних джерел. Перелік використаних інформаційних джерел приведено в кінці навчального посібника. 
Без глибокого знання історії неможливо вірно зрозуміти та передбачити майбутнє суспільства. Для визначення сутності та змісту будь-якого питання важливо встановити, як відоме явище в історії виникло, які основні етапи у своєму розвитку це явище проходило, і з точки цього його розвитку визначити, чим дане явище стало зараз. Це положення відноситься також і до військових проблем. Воно дозволяє вірно зрозуміти місце воєнної історії у підготовці та вихованні офіцерських кадрів, організації збройних сил, країни в цілому.